Przejdź do głównej zawartości

Polecane

PRZEPRASZAM CIĘ SYNKU

Przepraszam Cię synku, jeżeli w którymś momencie swojego życia zawinię jako matka.
Poddam się, nie podołam. Przepraszam, jeżeli kiedyś nie stanę po Twojej stronie, jeżeli się pomylę. Jeżeli Cię skrzywdzę.
Wierz mi, że zrobię wszytko co w mojej mocy, by być dla Ciebie zawsze opoką. By być osobą, do której zawsze będziesz wracał, do której będziesz mógł się zwrócić w każdym momencie swojego życia.
Jeżeli nie znajdziesz w moich ramionach ukojenia – przepraszam.

Przepraszam Cię synku za wszystkie dni, momenty, w których nie dawałam sobie rady z macierzyństwem. W których czułam się słaba, bezsilna, w których wmawiałam sobie, że nie jestem warta, by być Twoją matką.
Przepraszam za wszelkie zwątpienia. Wynikały one z wielkiej miłości do Ciebie... chciałam być perfekcyjna, móc być dla Ciebie najlepszą matką, jaką możesz sobie tylko wymarzyć. Chciałam dać Ci wszystko co najlepsze, zapominając, że bycie najlepszym nie zawsze oznacza bycie szczęśliwym..

Przepraszam Cię synku, jeżeli w którym momencie …

DLA CIEBIE TATO.Cześć tatko!
Z tej strony Twoi synkowie ;) Wprawdzie nie potrafimy jeszcze pisać, ale mama nam obiecała, że wykona za nas całą brudną robotę :)

Chcielibyśmy z okazji Dnia Ojca życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Chociaż — w sumie bycie najlepszym i posiadanie wszystkiego najlepszego wcale nie czyni nas szczęśliwym. Bądź tato zawsze sobą – ze swoimi wadami i słabościami, bo kochamy Cię takim, jakim jesteś najbardziej.

Życzymy Ci dużo zdrowia i siły. Przydadzą Ci się jeszcze na pewno nie raz! Przed nami wiele wspólnych wspinaczek w góry, wędrówek po lesie i spacerów :)

Życzymy Ci też bardzo dużo cierpliwości, bo wiemy, że nie zawsze jesteśmy grzecznymi chłopcami. Ale tato! Chcemy żebyś wiedział, że kochamy Cię bardzo, bardzo mocno.

Z okazji Dnia Tatki życzymy Ci również wiele idealnie zaparzonych kaw, wycieczek motorem, które zapierają dech w piersi i udanych biznesów. Przede wszystkim życzymy Ci, żeby to o czym marzysz się spełniło i żebyś nigdy nie zapomniał o swoich marzeniach, planach i celach! Bądź zawsze pełny pasji, optymizmu i ciekawy tego, co nieznane :)

Przepraszamy Cię tatko za wszystkie gorsze dni. Za to, że czasami jesteśmy marudni, że nie zawsze jesteśmy posłuszni. Obiecujemy. Postaramy się wszystko nadrobić swoimi uśmiechami ;)

I co najważniejsze — chcielibyśmy Ci podziękować. Za troskę, za miłość, za radość, którą nam dajesz każdego dnia. Dziękujemy Ci, że zawsze jesteś blisko, gdy Cię potrzebujemy. Dziękujemy za Twoje ramiona, które nas obejmują. Czujemy się w nich tacy bezpieczni.

Dziękujemy za każdy dzień, za każdą chwilą spędzoną razem. Za każdy spacer, za każdy uśmiech. Za to, że wstajesz w środku nocy, by nas przytulić, Za to, że masz cierpliwość do karmienia, przewijania, kołysania...
Dziękujemy Ci tatko, że jesteś z nami, że się o nas troszczysz I pamiętaj, że Bardzo Cię kochamy!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca
16/06/2019
Jeżeli spodobał Ci się mój tekst zapraszam do przeczytania innych. Zachęcam również do pozostawienia śladu w postaci komentarza lub polubienia mojego Fan Page na Facebook :) Pisanie artykułów zajmuje mi sporo czasu. Pokażcie się, żebym wiedziała, że jesteście ze mną! :)

Pozdrawiam serdecznie
                                                          Emigrantka na zachodzie

Komentarze

Popularne posty