Przejdź do głównej zawartości

Polecane

O powrocie do Polski słów kilka (tych mniej optymistycznych)

              Rok temu żegnałam się z angielskim niebem. Piłam ostatnią kawę ze znajomymi w Pret A Manger. Odwiedzałam zachłannie ulubione miejsca. Pakowałam się i czekałam na lepszy czas w nowym domu - w Polsce.      To był dziwny rok. Nie gorszy ani nie lepszy niż poprzednie. Będąc jeszcze w UK, wyobrażałam sobie życie w Polsce, jako jedne wielkie wakacje. Rzeczywistość, jak zwykle, okazała się inna. Szczerze mówiąc, większość czasu upłyneła nam na chorobach, pobytach w szpitalach, kwarantannach. Od marca praktycznie jesteśmy więźniami swojego domu. Mało zwiedzaliśmy, niewiele mieliśmy okazji na całkowity luz. Ten rok był dla nas wielkim wyzwaniem i nie wszystko przebiegało, tak jak sobie to zaplanowaliśmy. W tym artykule chciałbym skupić się na tych negatywnych zmianach, które nastąpiły w naszym życiu. Nie myślcie jednak, że żałuję powrotu do ojczyzny. Jest wręcz przeciwnie. Pokochałam życie w Polsce od nowa. Jednak ta miłość jest dojrzalsza, bardziej świadoma. Mimo, że już nie za

DLA CIEBIE TATO.Cześć tatko!
Z tej strony Twoi synkowie ;) Wprawdzie nie potrafimy jeszcze pisać, ale mama nam obiecała, że wykona za nas całą brudną robotę :)

Chcielibyśmy z okazji Dnia Ojca życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Chociaż — w sumie bycie najlepszym i posiadanie wszystkiego najlepszego wcale nie czyni nas szczęśliwym. Bądź tato zawsze sobą – ze swoimi wadami i słabościami, bo kochamy Cię takim, jakim jesteś najbardziej.

Życzymy Ci dużo zdrowia i siły. Przydadzą Ci się jeszcze na pewno nie raz! Przed nami wiele wspólnych wspinaczek w góry, wędrówek po lesie i spacerów :)

Życzymy Ci też bardzo dużo cierpliwości, bo wiemy, że nie zawsze jesteśmy grzecznymi chłopcami. Ale tato! Chcemy żebyś wiedział, że kochamy Cię bardzo, bardzo mocno.

Z okazji Dnia Tatki życzymy Ci również wiele idealnie zaparzonych kaw, wycieczek motorem, które zapierają dech w piersi i udanych biznesów. Przede wszystkim życzymy Ci, żeby to o czym marzysz się spełniło i żebyś nigdy nie zapomniał o swoich marzeniach, planach i celach! Bądź zawsze pełny pasji, optymizmu i ciekawy tego, co nieznane :)

Przepraszamy Cię tatko za wszystkie gorsze dni. Za to, że czasami jesteśmy marudni, że nie zawsze jesteśmy posłuszni. Obiecujemy. Postaramy się wszystko nadrobić swoimi uśmiechami ;)

I co najważniejsze — chcielibyśmy Ci podziękować. Za troskę, za miłość, za radość, którą nam dajesz każdego dnia. Dziękujemy Ci, że zawsze jesteś blisko, gdy Cię potrzebujemy. Dziękujemy za Twoje ramiona, które nas obejmują. Czujemy się w nich tacy bezpieczni.

Dziękujemy za każdy dzień, za każdą chwilą spędzoną razem. Za każdy spacer, za każdy uśmiech. Za to, że wstajesz w środku nocy, by nas przytulić, Za to, że masz cierpliwość do karmienia, przewijania, kołysania...
Dziękujemy Ci tatko, że jesteś z nami, że się o nas troszczysz I pamiętaj, że Bardzo Cię kochamy!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca
16/06/2019
Jeżeli spodobał Ci się mój tekst zapraszam do przeczytania innych. Zachęcam również do pozostawienia śladu w postaci komentarza lub polubienia mojego Fan Page na Facebook :) Pisanie artykułów zajmuje mi sporo czasu. Pokażcie się, żebym wiedziała, że jesteście ze mną! :)

Pozdrawiam serdecznie
                                                          Emigrantka na zachodzie

Komentarze

Popularne posty